Notesy reklamowe

Jaki notes reklamowy wybrać

Notesy reklamowe to jeden z najbardziej funkcjonalnych gadżetów, który doskonale sprawdzi nie tylko jako prezent dla naszych klientów, ale również jako pomocny podarunek dla pracowników firmy. Notesy firmowe są wyjątkowo lubianym upominkiem, przede wszystkim ze względu na to, że doskonale sprawdzą się w pracy, ale również w domu.

Notesy reklamowe – główne zalety

  • Są świetną formą reklamy – umieszczając na nich logo firmy oraz inne przydatne informacje sprawiamy, że podczas każdorazowego korzystania z notesu klient przypomina sobie o naszej firmie. Do wyboru mamy notesy z okładką, które możemy przygotować w ciekawy i efektowny sposób oraz notesy bez okładki, które doskonale sprawdzą się w przypadku szybkich notatek
  • Są wyjątkowo funkcjonalne – prosta forma, a jednocześnie wysoka funkcjonalność. Z notesów reklamowych doskonale korzysta się podczas tworzenia nowych projektów, ale również podczas codziennego robienia listy zakupów lub listy spraw do załatwienia
  • Są uniwersalne i sprawdzą się niezależnie od branży w jakiej pracujemy – tak samo dobrze korzysta się z nich na stanowiskach kierowniczych w dużych korporacjach oraz w małych rodzinnych firmach. Ich uniwersalność polega na tym, że może z nich korzystać każdy, niezależnie od wieku, płci oraz stanowiska. 

Notesy firmowe – dlaczego warto w nie zainwestować

Ciekawie przygotowane notesy firmowe to połączenie użyteczności z efektownym wyglądem. Tego typu gadżet przyda się każdemu w biurze, niezależnie od funkcji jaką wykonuje. Można je wykorzystać do zapisywania zadań do wykonania, ważnych terminów lub innych istotnych informacji. 

Notesy z okładką jako efektowny prezent dla klientów

Notesy z okładką przygotowane w ciekawy i efektowny sposób doskonale sprawdzą się jako praktyczny upominek reklamowy dla klientów i kontrahentów. Można je przekazywać podczas spotkań, targów oraz konferencji, ale również można je dodawać do zakupów. Nawiązujemy w ten sposób pozytywne relacje oraz zapewniamy naszej firmie ciekawą reklamę.

Notesy bez okładki – sposób na szybkie notatki

Klasyczne notesy reklamowe można również zamówić bez okładki. Staną się one w ten sposób sposobem na wykonanie ekspresowych notatek. Dodatkowo na każdej kartce możemy umieścić logo firmy oraz informacje kontaktowe. 

Wydawać by się mogło, że notesy reklamowe zaczynają być wymieniane na elektroniczne formy notatników. Nie jest to prawdą. Większość z nas w dalszym ciągu docenia możliwość robienia notatek na papierze. Jest to szybki i niezawodny sposób. Notatnik nie musi być mieć naładowanej baterii, nie musimy go włączać, restartować ani odświeżać. Dodatkowo notesy firmowe przygotowane w ciekawy sposób zapewnią naszej firmie pozytywną opinię klientów oraz pracowników.