Potykacze reklamowe

Kampania reklamowa ma wiele odsłon. Często zależy bowiem od branży i rodzaju usług jakie oferujesz, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka reklama będzie dobra dla Twojego przedsiębiorstwa. Plakaty wielkoformatowe, ulotki, banery, gazetki reklamowe, notesy czy tak pożądane przez klientów gadżety reklamowe z pewnością pomogą Ci odnieść sukces i niewątpliwie warto w nie inwestować. Dla właścicieli restauracji, barów i kawiarni obok nich, niezastąpione okazują się być potykacze reklamowe z tablicą kredową.

Potykacze reklamowe na Twojej drodze

Potykacze reklamowe (https://www.drukomat.pl/produkty/potykacze-reklamowe), to tablice, które stawia się na chodniku przed wejściem do lokalu gastronomicznego. Mają one za zadanie zwrócić na siebie uwagę, i faktycznie tak się dzieje. Nie sposób jest przejść obok nich obojętnie tym bardziej, że bardzo często, poniekąd stoją nam na drodze. Stąd też ich niechwalebna nazwa. Najczęściej wybieranym rodzajem są potykacze do pisania kredą. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma ograniczeń co do informacji, jakie będziesz na nich zawierać. Teraz wystarczy już tylko kreda i dobry pomysł na promocję.

Potykacz do pisania kredą – pisz i reklamuj się!

Niebywałą zaletą potykaczy z tablicą kredową jest całkowita dowolność treści jaką chcesz na niej zamieścić. Jedyne co potrzebujesz to duży zapas kredy i morze pomysłów na reklamę. Najczęściej na tego typu tablicach zamieszcza się zaproszenia do restauracji na danie dnia, informuje się o promocyjnej cenie kawy z wyśmienitym ciastem a ostatnim hitem są dodatkowo zamieszczane chwytliwe hasła reklamowe, które bawią i jednocześnie zachęcają do skorzystania z oferty. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do treści jakiś ciekawy rysunek, który z pewnością przykuje uwagę pieszego. Użyj swojej wyobraźni i stwórz oryginalną reklamę! Ponieważ potykacze reklamowe są dwustronne, masz jeszcze więcej pola do popisu. Dwie strony to dwa razy więcej reklamy dla Twojego lokalu. Na koniec dnia, potykacz można złożyć i schować do lokalu, aby nie niszczał i nie został skradziony.