Reklamuj się na plexi

Wydruk na płytach plexi, to sposób reklamy, który może wyróżnić cię na tle innych firm. Pozwala on na operowanie światłem, kolorami i przezroczystościami, co stwarza szeroką bazę możliwości i zastosowań. Idealnie sprawdza się przy stoiskach targowych, odsłaniając niektóre elementy ekspozycji, inne podkreślając, lecz również zasłaniając to, co nieprzydatne oczom potencjalnego klienta. W ten sam sposób świetnie wykorzystać je można na ekspozycjach sklepowych. Oznakowanie firm, urzędów, eksponowanie loga czy nazwy także staje się proste dzięki wykorzystaniu tego materiału. Bardzo łatwo uzyskać możemy szykowny i prestiżowy wygląd naszego szyldu bądź tablicy.

Plexi, czyli inaczej pleksiglas albo szkło akrylowe to termoplastyczne tworzywo sztuczne o dużej przezroczystości. Nadrukowanie na niej naszego wzoru nigdy jeszcze nie było tak łatwe. Niegdyś tego typu grafiki wykonywało się naklejając na tworzywo sztuczne wycinanki z folii, niestety drobne elementy wykonywało się wtedy niesamowicie ciężko. Całe szczęście obecnie posiadamy znacznie lepszą metodę – jest to wydruk UV. Dzięki niemu tego typu reklamy stosować możemy z równym powodzeniem we wnętrzu, jak i na zewnątrz, jest on bowiem odporny na warunki atmosferyczne. Możemy również wykonywać bardzo drobne elementy graficzne oraz stosować małą czcionkę.

Zastosować można różne rodzaje podkładów, które pozwalają nam na uzyskanie odmiennych wrażeń wzrokowych u osób patrzących na reklamę. Biała, mleczna płyta jest jak kartka papieru, na którą nanosimy nasz obraz lub napis i używamy różnorodnych odcieni barw. Możemy ją również podświetlać od spodu. Kolorowa ułatwia zastosowanie efektów kolorystycznych, efektów specjalnych, a biały tusz dodatkowo rozszerza te możliwości. Bezbarwny druk na płytach plexi umożliwia z kolei wykorzystanie efektu witrażu albo na zapełnienie jej z dwóch stron, jeżeli nie użyjemy białego poddruku.

Plexi jest obecnie materiałem o szerokim zastosowaniu i z pewnością nie pożałujemy, jeżeli zapragniemy reklamować naszą firmę bądź biuro przy użyciu tej technologii.