Płyty stadur w reklamie outdoorowej

Reklama outdoorowa to, jak mówi angielska nazwa, wszelkie formy reklamy, które umieszczane są „poza domem”, na zewnątrz. Zwykle wielkoformatowe, przyjmujące postać ogromnych plakatów czy banerów mają ściągnąć wzrok przechodniów i zachęcić ich do skorzystania z usług naszej firmy. Używane nośniki są naprawdę różne, od citylight, po klasyczny billboard. Jedną z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej są płyty STADUR. Co to takiego i jak wykorzystuje się je w promocji?

Czym są płyty STADUR?

STADUR to materiał zbudowany na zasadzie kanapki: w środku znajduje się sztywna, twarda pianka XPS, która z góry i z dołu pokryta jest tworzywem sztucznym. Możliwy jest wybór zawartości pianki: klient ma do dyspozycji PCV spienione, PCV twarde oraz poliolefiny. Te różnią się od siebie właściwościami – zwłaszcza twardością.

Płyty STADUR mają znakomitą dźwiękochłonność i doskonale izolują ciepło. Świetnie sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych – są odporne na działanie wilgoci, nie niszczą się pod wpływem działania słońca, nie łamią się i nie kruszą.

Jakie jest zastosowanie płyt STADUR?

Płyty STADUR wykorzystywane są różnym celu, często służą na przykład jako wypełnienie drzwi w mieszkaniu. Głównym ich zastosowaniem pozostaje jednak budowa stoisk targowych oraz reklama – idealnie sprawdzają się w tym celu, ponieważ są niedrogie, a odporne na niesprzyjające warunki meteorologiczne. Wystawione na działanie wiatru, słońca czy deszczu nie zniszczą się i będą dalej pełnić swoją rolę.

Płyty STADUR a reklama outdoorowa

Płyty STADUR z powodzeniem wykorzystywane są w wielkoformatowej reklamie zewnętrznej. Tworzy się z nich billboardy, tablice ogłoszeniowe, potykacze czy nawet stoiska sprzedaży. Stać na nie już drobnego przedsiębiorcę, ponieważ są niedrogie w porównaniu z innymi środkami reklamy outdoorowej. Wystarczy wykonać projekt reklamy i przesłać go do firmy, która zajmie się wydrukiem na wcześniej wybranej płycie STADUR. Spersonalizowana reklama zewnętrzna będzie wykonana szybko i za niewielką cenę.